Ako môžem začať

Pokiaľ sa rozhodnete stať našim poradcom, neváhajte, urobte prvý krok a zaregistrujte sa u poradcu, s ktorým ste už v kontakte, poprípade sa obráťte na niektorého z našich najskúsenejších, ktorých kontakty nájdete v sekcii Nájsť odborného poradcu“.

 

Ako registrovanému poradcovi vám spoločnosť JUST umožní vstup na rôzne školenia, vďaka ktorým získate potrebné informácie o produktoch a predaji, prípadne sa môžete zúčastniť školení, ktoré zvýšia vašu zručnosť v obore priameho predaja.

Pre svoj štart v JUSTe nepotrebujete investovať žiadne veľké peniaze. Po registrácii u vybraného poradcu vám bude odoslaná tzv. Základná kolekcia, ktorej cena pre novoregistrovaného poradcu je 130 €.
Základná kolekcia obsahuje najpredávanejšie produkty zo sortimentu JUST a Nahrin, napr. veľmi známu Vivi Aloe, Tymianový krém, Eukasol alebo Bodliakový olej. Základná kolekcia vám umožní oboznámiť sa s najobľúbenejšími produktami, ich účinkami, konzistenciou, vôňou či chuťou. Stane sa vašim nenahraditeľným pomocníkom.

Súčasťou ceny základnej kolekcie je aj poplatok na jednodňové Školenie nových poradcov, na ktorom sa podrobnejšie zoznámite so všetkými produktmi, ktoré táto kolekcia obsahuje.

Pokiaľ sa chcete stať súčasťou našej veľkej rodiny JUST SLOVENSKO, zabudnite na obavy a nájdite v sebe chuť vyskúšať niečo nové. Je to spôsob, ako získať zaujímavý zárobok, zoznámiť sa s mnohými, rovnako nadšenými ľuďmi a naučiť sa rozumieť kozmetike a výživovým doplnkom.

 

Tak neváhajte a pridajte sa k nám, tešíme sa na spoluprácu s vami!