30 krásnych rokov

Dňa 27. novembra 1991 sa v pražskom hoteli Atrium (dnešný Hilton) uskutočnilo úplne prvé stretnutie záujemcov o spoluprácu s JUSTom, kde bolo možné sa zaregistrovať a stať poradcom.

To znamená, že sme v sobotu 27. 11. oslávili presne 30 rokov od prvej registrácie poradcov a úplný začiatok JUSTu.
Mali sme v pláne pripraviť veľkolepú oslavu, kde by sme sa s vami, našimi poradcami i zákazníkmi osobne stretli, porozprávali, vymenili si zážitky, skúsenosti, rozdali milé pozornosti,…. Ale ako nám iste dáte za pravdu, situácia sa bohužiaľ vyvíja nepriaznivo a nebolo by vhodné, vlastne ani možné, organizovať spoločné stretnutie. Preto sme si toto krásne výročie pripomenuli aspoň v kolektíve kolegov v martinskom sídle spoločnosti.

Veríme, že vám spravili radosť aspoň milé výročné balóniky, ktoré sú súčasťou objednávok od 1. 11. presne na 30 dní a to do 1. 12. 2021. Ďalším prekvapením boli koráliky na vlastné dotvorenie. Sada 30 korálikov a jednej kvapky, z ktorých si môžete vytvoriť náramok či prívesok. Budeme veľmi radi, ak nám pošlete fotografiu vašich výtvorov. No a zatiaľ posledným prekvapením, na ktoré ste všetci netrpezlivo čakali bol Punč, ktorý nie je súčasťou katalógovej ponuky. V rámci výročnej akcie v Čechách i na Slovensku sa ho rozdalo presne 1991 kusov.

Okrem darčekov pre poradcov, ktoré boli vkladané priamo do objednávok sme sa rozhodli poďakovať aj tým, ktorí sú s nami najdlhšie. Medzi našimi viac ako 4 000 aktívnymi poradcami je aj pätica tých, ktorí sa registrovali ešte v období Československa. Konatelia spoločnosti, pán Milan Adamec a Pavel Bumbala im boli osobne poďakovať a odovzdať darčeky. Srdečne ďakujeme a blahoželáme pani Ľudmile Gažíkovej, Oľge Kaniakovej, Elene Šebianovej, Ľubici Brindzovej a Margite Kováčovej.

Oslavám ale nie je koniec. Celý nasledujúci rok 2022 sa bude niesť v ich duchu. A prečo? Pretože práve v roku 1992 vznikli obidve spoločnosti, JUST CS dňa 27. novembra a JUST SLOVENSKO 1. decembra. Oslavy 30 rokov budú teda československé, rovnako ako bola spoločná časť našej histórie.

Už teraz sa môžete tešiť na zaujímavé kolekcie a mimoriadne ponuky, výročné sety a rôzne produkty, ktoré v bežnom sortimente nenájdete. Bude to určite pestré.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *