Čas na pohyb

Aby ste si mohli naplno vychutnať športové aktivity alebo i príjemnú prechádzku, spájame v kolekcii Čas na pohyb výživový doplnok Nahrin vždy s jedným 100 ml krémom JUST, pričom všetky produkty sú z kategórie Pohybový aparát. Táto kolekcia je ponúkaná v dvoch variantoch, takže si môžete vybrať ten, ktorý vám viac vyhovuje. Ak si nebudete vedieť rady, určite sa neváhajte obrátiť na odborného poradcu JUST SLOVENSKO, ktorý vám ochotne poradí.

A čo kolekcia Čas na pohyb obsahuje?
I. variant – kat. číslo 7298 za cenu 78,30 € 
ArtiFit caps 90 kapsúl
Borievkový krém 100 ml
zelený overball
krabička

II. variant – kat. číslo 7299 za cenu 53,70 €
Os Art Ten 80 kapsúl
Kostihojový krém-gél 100 ml
zelený overball
krabička

Okrem zvýhodneného balenia krému získate ako darček ku kolekcii aj zelený overball, nafukovaciu loptu, vďaka ktorej môže byť cvičenie ešte efektívnejšie a zaujímavejšie. Pre inšpiráciu sme pre vás pripravili v spolupráci s fitness trénerkou Kristínou Růžičkovou niekoľko videí. Nájdete ich na našom YouTube kanáli. 

Ak by ste sa rozhodli kolekciu venovať ako darček, možno aj ten vianočný, krabička z kraftového papiera, ktorá je súčasťou kolekcie, sa dá jednoducho dozdobiť stuhou. Na krabičke nájdete aj QR kód, po ktorého naskenovaní sa vám zobrazí online leták s podrobnými informáciami o produktoch.

 

Kolekcia obsahuje inovované produkty ArtiFit caps aj Os Art Ten, u ktorých došlo k reformulácii zloženia. Tieto zatiaľ v bežnej katalógovej ponuke nenájdete. Kolekcia je v bežnom predaji od 5. septembra 2023. Neváhajte sa obrátiť na svojho poradcu, u ktorého si môžete kolekciu objednať a dozvedieť sa viac o inovovanom zložení produktov.