Generácie pribúdajú, tradícia ostáva: video seriál

Začiatkom mája sme na našej facebookovej stránke spustili sériu s rodinnými príbehmi JUST.

Týmito videami nadväzujeme predovšetkým na dlhú a úspešnú históriu spoločnosti JUST CS a JUST SLOVENSKO, ktorá budúci rok oslávi 30 rokov od svojho vzniku a rozhodne má čo ponúknuť aj najmladšej generácií zákazníkov a poradcov.

Veľa našich zákazníkov a poradcov pozná produkty JUST a Nahrin už z čias svojho detstva, pretože ich rodičia či dokonca starí rodičia tieto produkty používajú. Táto generácia začína sama odporúčať produkty, ktorých kvalita je rokmi preverená, nielen svojim rovesníkom, ale ich začína používať už aj pre svoje deti. Také je naše poňatie “tradície moderne” – kvalita zostáva, generácie sa postupne menia.

Oslovených bolo niekoľko rodín, v ktorých už viaceré pokolenia používajú produkty JUST a Nahrin, a spýtali sme sa ich napríklad na to, ako spomínajú na svoje prvé stretnutie s JUSTom, kedy im JUST najviac pomohol alebo ako JUST vníma ich rodina. Medzi oslovených patrí poradkyňa, zákazníci i rodina Lízálkových, ktorá sa zaslúžila o vznik aj úspešné pôsobenie spoločností JUST CS a JUST SLOVENSKO.

Navyše veríme, že hodnoty, ktoré všetci v JUSTe spoločne zdieľame, sú zrozumiteľné a atraktívne pre ľudí všetkých generácií a že naše krátke videá zaujmú aj vás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *