Jubilejný ples

Naše výročné oslavy vyvrcholili plesom, ktorý sa konal 25. marca 2023 v pražskom paláci Žofín.

Naši dlhoroční poradcovia vedia, že plesy sme organizovali pre našich poradcov pravidelne. Tentoraz bol ale výnimočný, bol výročný. Konal sa v pražskom paláci Žofín a zúčastnili sa ho českí i slovenskí poradcovia, zamestnanci i vedenie spoločnosti.

Zúčastnilo sa ho takmer sedemsto účastníkov, medzi ktorými boli i zástupcovia švajčiarskych firiem JUST a Nahrin. Pripravili sme nabitý program, bohatú tombolu a losovanie o zaujímavé ceny, zábavný fotokútik a nealko Narosan bar.

 

Ples mal navyše charitatívny význam. Zatiaľ čo výťažok z predaných vstupeniek putoval na účty Nadácie JUST CS a Nadácie JUST SLOVENSKO, výťažok z predaných tombolových lístkov si medzi sebou rozdelila štvorica žiadateľov o príspevok. Šťastlivci, ktorí si zakúpili výherné tombolové lístky, mohli okrem produktov JUST a Nahrin získať i viac či menej známe produkty z reklamného či doplnkového sortimentu, ako napríklad návleky na spätné zrkadlá s logami spoločnosti, ponožky s jubilejným logom osláv 30 rokov, vreckový nožík Victorinox či sadu nerezových slamiek.

 

Hneď po slávnostnom zahájení večera spoluzakladateľmi oboch spoločností JUST CS a JUST SLOVENSKO došlo na prvé z mnohých prekvapení. Zahajovací tanec sa pod vedením tanečného majtra Eduarda Zubáka ujali priamo sami členovia vedenia; dámy navyše oblečené v šatách vo farbách JUSTu a Nahrinu. Celý večer moderoval Leoš Mareš, ktorý si na záver programu prichystal i svoju show. Ale nepredbiehajme. Do tanca hral Kolínský Big Band a program na javisku sa skladal z česko-slovenského repertoáru – jednak nadačných vstupov, ale tiež z hudobných predstavení v podaní Adama Ďuricu, či Ondřeje G. Brzobohatého, ktorý zahral na koncertné krídlo v sprievode saxofonistu Matouše Kobylky.

 

Napínavým vrcholom večera bolo zlosovanie vstupeniek. Päť šťastlivcov sa radovalo z hlavných cien: 4 noci v Grand Hoteli Kempinski pre 2 osoby so zapožičaním elektro automobilu na 6 dní od spoločnosti Jíša; účasť na zahraničných školeniach Letné alebo Zimné Švajčiarsko; jednodennú návštevu sídla našej spoločnosti pre výhercu a 6 ďalších osôb vrátane spoločného obeda.

Slávnostné zahájenie večera sa ujali zástupcovia JUSTu v Česku a na Slovensku Jiří Lízálek st., Jiří Lízálek ml., Pavel Bumbala a Milan Adamec.

Úvodný tanec pd vedením tanečného majstra Eduarda Zubáka predviedli zástupci vedenia a spoločníci s partnerkmi. Prekrásne šaty dám vo farbách JUSTu a Nahrinu dopĺňali páni s motýlikmi ušitými z rovnakej látky.