Kristína Néč-Lapinová – športové úspechy aj s podporou JUST SLOVENSKO

Kristína Néč-Lapinová je jednou zo športovkýň, ktoré firma JUST SLOVENSKO sponzoruje.

Zaujímalo nás, ako sa jej darilo v roku 2020.

Rok 2020 bol celkom rušný, aj keď štart kvôli Covid-19 bol slabší. Na Majstrovstvách Slovenska v kros duatlone som obsadila 1. miesto, v polovičnom Ironmane som obsadila 2. miesto. Stihla som kros triatlon Valachy a mohla som obrátiť pozornosť na Svetový pohár v Red Bull 400, kde som na Slovensku vybojovala 2. miesto a vo finále roka v Rakúsku som dokázala zvíťaziť.
Skúsila som aj nový pretek Attack triatlon s horskými traťami, ktorého súčasťou je cyklistika s prevýšením 3000 m a záverečný beh hrebeňom Nízkych Tatier s prevýšením 1400 m. Náročnosť tohto preteku môžem prirovnať k Ironmanovi. Tam som vybojovala 2. miesto. V decembri sa mi podaril životný výsledok, keď som sa stala Majsterkou Slovenska v cezpoľnom behu na 6,6 km. Medzi atlétkami som mala doteraz maximálne striebro z roku 2017, kedy som aj postúpila do reprezentácie na Majstrovstvá Európy v cezpoľnom behu. Veľmi ma teší, že som už rok po druhom pôrode posunula túto latku vyššie. Pretek mi vyšiel ako z učebnice, 3 zo 6-tich kôl som sa odviezla v čelnej skupine a potom 2 kolá pred cieľom, keď sa začalo taktizovať som si povedala, že nemám čo stratiť, nastúpila som a náskok postupne zvyšovala až do konca.

Ktoré produkty patria medzi vaše najobľúbenejšie?

Výsledok sa podaril aj vďaka JUSTu, nakoľko ma od jesene trápi preťažený hamstingový sval na zadnom stehne, tak pred každým tréningom a aj pred týmto pretekom som používala Borievkový krém. Pred spaním zase Tymian na uvoľnenie. Medzi moje obľúbené a denne užívané produkty patria Iso-Tea Lemon, Jablčný srvátkový nápoj či NahroFit Vanilkový. Aj vďaka nim sa mi podarilo nejaké kilo schudnúť pred pretekom a bežalo sa mi oveľa ľahšie. Aj keď ako triatlonistka mám od ľahkej atlétky stále ďaleko. A po náročných pretekoch doplním sily s Narosanom a doprajem výživu kĺbom s Artifitom a OsArtTenom.

Držíme Kristíne naďalej palce a prajeme veľa ďalších športových úspechov aj v nasledujúcich rokoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *