Letné novinky JUST

Sérum na ruky
Týmto produktom urobíme radosť všetkým, ktorí chcú svojim rukám dopriať zvláštnu starostlivosť. Pestované ruky a nechty patria k príjemnému vystupovaniu. Ponúkneme vám vysoko koncentrované sérum, ktoré pomôže pokožke rúk zregenerovať – doslova ich rozmazná – a navyše dokáže účinne redukovať pigmentové škvrny a predchádzať ich ďalšiemu vzniku. Cenné rastlinné extrakty a oleje v kombinácii s vitamínmi zanechajú ruky hebké a jemné.
Balenie s objemom 30 ml je v bežnom predaji od 9. júna 2023 pod kódom 5500 za katalógovú cenu 29,60 €. Novinku Sérum na ruky nájdete v kategórii Starostlivosť o pokožku.

JFM 2 v 1
Pánsky kozmetický rad JUST For Men sa dočkal novinky, ktorú sme sa rozhodli zaradiť i do našej stálej ponuky. Muži iste ocenia, že tento produkt funguje ako ošetrujúci a ochranný balzam, ale zároveň i ako voda po holení. Okamžite po nanesení upokojuje pokožku, a navyše ju hydratuje. Urobí radosť mužom, ktorí majú radi jednoduchú starostlivosť s jasnými výsledkami a príjemnou energickou, citrusovo-drevitou vôňou. Vyvážená zmes bylinných extraktov, rastlinných a éterických olejov predstavuje špičkovú starostlivosť o mužskú pleť.
Balenie s objemom 75 ml je v bežnom predaji od 9. júna 2023 pod kódom 6043 za katalógovú cenu 22,40 €. Novinku JFM 2 v 1 nájdete v kategórii Atraktívna žena & muž.

Regeneračné sérum express
Bezoplachové sérum v spreji sa postará o silné, zdravé a lesklé vlasy – to všetko v jedinom kroku a navyše so skvelou vôňou a účinnou ochranou proti UV žiareniu a strate farby vlasov. Je možné ho používať na suché i vlhké vlasy, skrátka kedykoľvek je to potrebné.
Balenie s objemom 120 ml je v predaji od 21. apríla 2023 ako súčasť kolekcie Čas na vaše vlasy. Viac o tejto kolekcii sa dočítate v našej aktualite.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *