Oslávili sme 30 rokov spoločne

Stovky priaznivcov spoločnosti JUST v druhú májovú sobotu zamierili do Martina a do Valče, aby s nami oslávili 30. výročie spoločnosti.

Oslavy sa odohrávali v neďalekej Valčianskej doline, kde priaznivci firmy JUST SLOVENSKO mohli stráviť celý deň. I keď počasie bolo priam ukážkové, silný vietor zariadil, že sme sa museli držať nohami pevne na zemi, takže výhľad z teplovzdušného balóna si užili účastníci len prvú hodinku.

Program bol ale bohatý a o zábavu bolo postarané. Deti si užili maľovanie na tvár a dosýta sa vyhrali pri stanovištiach s animátorkami, za čo získali krásne drevené medaily a odmeny. O pitný režim bolo postarané, nekonečné zásoby Iso-Tea Lemon a čistej pitnej vody im zabezpečili dostatok tekutín na celý deň.

Občerstvenie a dostatok miesta na sedenie poskytli zasa dospelým priestor v pokoji sa porozprávať, „oprášiť“ staré priateľstvá a nadviazať nové známosti s kolegami – poradcami. Pre nadšencov bol pripravený zaujímavý vedomostný kvíz o pekné ceny z nášho doplnkového sortimentu. Návštevníci si mali možnosť prezrieť „náučný chodník“ spoločnosti JUST SLOVENSKO, kde boli na jednotlivých snímkach vyobrazené míľniky našej firmy. Po obede bola pripravená aj ochutnávka Artičokového nápoja.

Všetci prítomní, ktorí boli zvedaví, ako to vo firme JUST SLOVENSKO vyzerá, si mohli prezrieť administratívne, skladové a expedičné priestory firmy. Sprievodcov im robili samotní zamestnanci, ktorí ochotne odpovedali na ich otázky a vysvetlili im priebeh objednávok, od prijatia až po expedovanie.

Na záver dňa nechýbalo slávnostné strihanie pásky, prípitok, príhovory a symbolické „pokrstenie“ novej budovy, v ktorej už v týchto dňoch prebieha balenie objednávok na novej expedičnej linke.

Deň sme si skvele užili, veď posúďte sami:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *