Vianoce za dverami

Vianoce sú nepochybne jedným z najkrajších období v roku. Spája sa s nimi jedinečná atmosféra plná očakávania, detskej radosti a stretnutí s rodinou i známymi.

Určite poznáte tie nadšené detské očká, keď vidia plné výklady krásnych hračiek a blikajúcich svetielok. V mnohých rodinách deti píšu listy Ježiškovi, prípadne mu kreslia, aký darček by ich pod stromčekom potešil. Následne je možné tento list prostredníctvom Slovenskej pošty skutočne poslať Ježiškovi, ktorý na každý list so spiatočnou adresou aj odpíše. A aby takáto vzácna pošta bezpečne dorazila, kam má, nezabudnite ju poriadne zapečatiť. V našom doplnkovom sortimente nájdete pečatidlo aj s pečatným voskom pod kódom 9326 za cenu 4,60 €.

Máte v okruhu známych milovníka varenia či pečenia? Možno práve kuchárska kniha Varíme s Nahrinom by bola vhodným darčekom. A ešte keď ju takto parádne zabalíte, no kto by sa jej nepotešil? Okrem kuchárskej knihy budete potrebovať už len baliaci papier, pásku, šnúrku alebo špagátik a vykrajovátko na perníky, napr. tie z nášho sortimentu nájdete pod kódom 9325 za cenu 1,40 €.

A keďže baliť darčeky sa dá na milión spôsobov, prinášame vám aspoň malú inšpiráciu, na ktorú môžete využiť náš vianočný doplnkový sortiment:
10029 Vianočné vrecko veľké 19,5 × 8 × 29 cm
10030 Vianočné vrecko malé 12 × 6 × 22 cm
9417 Hárok so samolepkami s vianočnými motívmi 22 ks
10006 Darčekový baliaci set
9140 Zelené organzové vrecko 25 × 30 cm

 

Príjemné balenie i prípravu vianočných prekvapení a krásne sviatky praje JUST SLOVENSKO.