Deo Roll-On slezový

Účinný, a pritom taký jemný, že ho možno použiť aj po odstránení chĺpkov v podpazuší. Vôňu slezu ocenia najmä ženy. Použitie: Aplikujte na umyté, suché podpazušie. Pred oblečením nechajte niekoľko minút zaschnúť.

Deo Plus Classic

Tento produkt osobnej hygieny patrí už viac ako 30 rokov medzi celosvetovo najpredávanejšiu kozmetiku JUST. Okrem spoľahlivej účinnosti ponúka sýtu bylinnú vôňu šalvie, ktorú si obľúbili muži i ženy. Použitie: Podľa potreby aplikujte niekoľko streknutí na umyté a suché podpazušie.

Deo Roll-On s plesnivcom alpínskym

Účinný a pritom ohľaduplný k pokožke. Športovú vôňu a mierne chladivý efekt ocenia hlavne páni. Použitie: Aplikujte na umyté, suché podpazušie. Pred obliekaním nechajte niekoľko minút zaschnúť.

Deo Plus Fresh

Deo Plus Fresh ponúka unikátne spojenie aktívnych aj ošetrujúcich zložiek a sviežu, mladistvú vôňu. Prírodné aktívne látky účinne zabraňujú rozkladu potu a tým aj vzniku nepríjemného zápachu. Ošetrujúce zložky udržujú rovnováhu v citlivej pokožke podpazušia a chránia ju pred podráždením. Praktické balenie s ručným rozprašovačom neobsahuje hnací plyn, a preto je šetrné k životnému prostrediu.… Pokračovať v čítaní Deo Plus Fresh

Deo Plus Sensual

Receptúra s inovatívnym zložením a podmanivou kvetinovo-bylinnou vôňou. Elegantná, svieža a čerstvá vôňa pretrvá počas celého dňa. Páči sa obzvlášť ženám. Použitie: Podľa potreby aplikujte niekoľko streknutí na umyté a suché podpazušie.