VJ Čistiaci gél

Ľutujeme, tento produkt nie je momentálne na našom trhu dostupný. Pre viac informácií sa obráťte na svojho odborného poradcu. Jemné čistenie bez vysušovania pleti, ktoré odstraňuje zbytky krému a nečistoty. Zachováva ochranný plášť pokožky. Tento koncentrovaný priehľadný čistiaci gél je vhodný predovšetkým na normálnu, mastnejšiu alebo problematickú pleť. Použitie: Ráno a večer naneste na navlhčenú tvár… Pokračovať v čítaní VJ Čistiaci gél

VJ Maska

Ľutujeme, tento produkt nie je momentálne na našom trhu dostupný. Pre viac informácií sa obráťte na svojho odborného poradcu. Maska prináša okamžitý efekt zjednotenej, vyhladenej, vypnutej a žiarivej pokožky. Zlepšuje pevnosť pokožky, ktorú zároveň chráni pred príznakmi starnutia. Hydratuje ju, čím zároveň posilňuje vitalitu pokožky a jej ochrannú bariéru. Použitie: Po vyčistení pleti naneste dostatočné množstvo… Pokračovať v čítaní VJ Maska

Korenie z bylín a morskej soli (pôvodné zloženie)

Všestranne použiteľná zmes morskej soli, zeleniny, morských rias a byliniek vhodná k náhrade obyčajnej soli a k zníženiu množstva soli v jedálničku. Morská soľ obsahuje jód. K tomuto koreniu ponúkame i koreničku pod kódom 4906 za cenu 2,80 €.

Luteínové kapsuly

Predaj tohto produktu bol ukončený. Aktuálne je v predaji Luteín komplex s novým vizuálom. Zinok prispieva k udržaniu dobrého zraku a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Luteín je farbivo obsiahnuté v časti očnej sietnice (makule). Kapsuly odporúčame užívať pri strate ostrosti zraku, pri šeroslepote, pre pracujúcich na počítačoch, vodičov z povolania a pri práci… Pokračovať v čítaní Luteínové kapsuly

Acerola

Ľutujeme, tento produkt nie je momentálne na našom trhu dostupný. Pre viac informácií sa obráťte na svojho odborného poradcu. Je obzvlášť cenná v období zvýšenej potreby vitamínu C, napríklad pri prechladnutí, zvýšených výkonoch a pod. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Odporúčané dávkovanie: 1 tabletu denne pocmúľať alebo rozžuvať.

VJ 24h krém (pôvodný)

Predaj tohto produktu bol ukončený. Aktuálne je v predaji VJ 24h krém v novom obale a s inovovaným zložením. Jemný, silne hydratujúci a regenerujúci krém na 24 hodín, ktorý spĺňa moderný trend jednoduchosti. Pre intenzívnu starostlivosť o náročnú pleť s prejavmi starnutia. Poskytuje bohatú starostlivosť po celý deň a podporuje regeneračné procesy v noci. Alpský… Pokračovať v čítaní VJ 24h krém (pôvodný)

Curcuma Caps

Predaj tohto produktu bol ukončený. Aktuálne je v predaji Kurkuma komplex s novým vizuálom a inovovaným zložením. Kurkuma prispieva k normálnej funkcii kardiovaskulárneho a nervového systému, činnosti pečene a imunitného systému. Spolu s extraktmi z čierneho korenia, zeleného čaju, zázvoru a vitamínmi E a C tvoria jedinečnú kombináciu. Odporúčané dávkovanie: 1 kapsulu 1x denne zapite vodou.

Fortiven (pôvodný)

Predaj tohto produktu bol ukončený. Aktuálne je v predaji Fortiven s novým vizuálom. Vínna réva prispieva k správnej funkcii obehovej a cievnej sústavy, pomáha zmierniť pocit ťažkých nôh a pôsobí antioxidačne. Komonica pomáha udržiavať normálny stav krvi. Odporúčané dávkovanie: 2 kapsuly denne zapite vodou.

Echinacina Plus Drops

Predaj tohto produktu bol ukončený. Aktuálne je v predaji Echinacina drops s novým vizuálom. Tieto ovocné tablety s troškou medu a jemnou chuťou čiernych ríbezlí a černíc kombinujú pozitívne účinky šťavy z echinacey s vitamínmi a zinkom. Vitamíny C a D a echinacea prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Denná dávka troch tabliet pokryje 150… Pokračovať v čítaní Echinacina Plus Drops

Minci Plus (pôvodný)

Predaj tohto produktu bol ukončený. Aktuálne je v predaji Minci Plus v novom obale s nezmeneným zložením. Kaktusová vláknina NeOpuntiaTM je patentovaný komplex z vlákniny opuncie mexickej (Opuntia ficus indica) s vysokou schopnosťou viazať tuky. Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Vhodné pre: zlepšenie výživy a spôsobu stravovania osoby túžiace po vitalite,… Pokračovať v čítaní Minci Plus (pôvodný)