True Love

Jedinečná kombinácia rastlinných esenciálnych olejov s citrusovými a kvetinovými vôňami. Použitie: Aromalampa/difuzér: pridajte 2 kvapky oleja do teplej vody alebo do difuzéru. Kúpeľ: pridať 5 – 10 kvapiek do kúpeľa. Je vhodné použiť emulgátor, aby sa olej vo vode lepšie rozptýlil, stačí troška mlieka, smotany či medu. Masáž: masáž s prídavkom 10 – 15 kvapiek… Pokračovať v čítaní True Love

Retro zeleninový extrakt

Ľutujeme, tento produkt nie je momentálne na našom trhu dostupný. Pre viac informácií sa obráťte na svojho odborného poradcu. Pastový bujón, ktorý oceníte všade tam, kde nemáte buď čas na varenie alebo dostatočne vybavenú kuchyňu, napr. na dovolenke alebo na chate. Tento extrakt slúži na jednoduchú prípravu chutnej zeleninovej polievky bez obsahu tuku. Výborne sa hodí… Pokračovať v čítaní Retro zeleninový extrakt

Echinacina drops

Tento produkt nie je momentálne samostatne v predaji.  Tieto ovocné tablety s troškou medu a jemnou chuťou čiernych ríbezlí a černíc kombinujú pozitívne účinky šťavy z echinacey s vitamínmi a zinkom. Vitamíny C a D a echinacea prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Denná dávka troch tabliet pokryje 150 % referenčnej výživovej hodnoty vitamínu C… Pokračovať v čítaní Echinacina drops

Luteínové kapsuly

Predaj tohto produktu bol ukončený. Aktuálne je v predaji Luteín komplex s novým vizuálom. Zinok prispieva k udržaniu dobrého zraku a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Luteín je farbivo obsiahnuté v časti očnej sietnice (makule). Kapsuly odporúčame užívať pri strate ostrosti zraku, pri šeroslepote, pre pracujúcich na počítačoch, vodičov z povolania a pri práci… Pokračovať v čítaní Luteínové kapsuly

Acerola

Ľutujeme, tento produkt nie je momentálne na našom trhu dostupný. Pre viac informácií sa obráťte na svojho odborného poradcu. Je obzvlášť cenná v období zvýšenej potreby vitamínu C, napríklad pri prechladnutí, zvýšených výkonoch a pod. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Odporúčané dávkovanie: 1 tabletu denne pocmúľať alebo rozžuvať.

VJ 24h krém (pôvodný)

Predaj tohto produktu bol ukončený. Aktuálne je v predaji VJ 24h krém v novom obale a s inovovaným zložením. Jemný, silne hydratujúci a regenerujúci krém na 24 hodín, ktorý spĺňa moderný trend jednoduchosti. Pre intenzívnu starostlivosť o náročnú pleť s prejavmi starnutia. Poskytuje bohatú starostlivosť po celý deň a podporuje regeneračné procesy v noci. Alpský… Pokračovať v čítaní VJ 24h krém (pôvodný)

Curcuma Caps

Predaj tohto produktu bol ukončený. Aktuálne je v predaji Kurkuma komplex s novým vizuálom a inovovaným zložením. Kurkuma prispieva k normálnej funkcii kardiovaskulárneho a nervového systému, činnosti pečene a imunitného systému. Spolu s extraktmi z čierneho korenia, zeleného čaju, zázvoru a vitamínmi E a C tvoria jedinečnú kombináciu. Odporúčané dávkovanie: 1 kapsulu 1x denne zapite vodou.

Fortiven (pôvodný)

Predaj tohto produktu bol ukončený. Aktuálne je v predaji Fortiven s novým vizuálom. Vínna réva prispieva k správnej funkcii obehovej a cievnej sústavy, pomáha zmierniť pocit ťažkých nôh a pôsobí antioxidačne. Komonica pomáha udržiavať normálny stav krvi. Odporúčané dávkovanie: 2 kapsuly denne zapite vodou.

Minci Plus (pôvodný)

Predaj tohto produktu bol ukončený. Aktuálne je v predaji Minci Plus v novom obale s nezmeneným zložením. Kaktusová vláknina NeOpuntiaTM je patentovaný komplex z vlákniny opuncie mexickej (Opuntia ficus indica) s vysokou schopnosťou viazať tuky. Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Vhodné pre: zlepšenie výživy a spôsobu stravovania osoby túžiace po vitalite,… Pokračovať v čítaní Minci Plus (pôvodný)

VJ Hydrogél (pôvodný)

Obzvlášť pre zmiešanú a mastnú pleť. Obsahuje alpský hydratačný komplex z plesnivca alpínskeho a vody zo švajčiarskeho ľadovca, kyselinu hyalurónovú a extrakt z vŕby africkej (Enantia chlorantha). Účinné látky tejto jemnej receptúry sa rýchlo vstrebávajú, zjemňujú póry a pokožka je potom optimálne hydratovaná a neleskne sa.