Olej z 31 liečivých rastlín

Legendárny produkt JUST, nazývaný tiež “perla JUSTu” dodáva príjemný pocit a osvieženie. Obsahuje vysoko kvalitné éterické oleje určené na vonkajšie použitie. Použitie: Používa sa vždy po kvapkách nakoľko sa jedná o veľmi koncentrovaný produkt, napr. ako prísada do kúpeľa alebo ako prísada do masážneho oleja.

Amaro

Nápoj obsahuje jedinečnú kombináciu výťažkov z pätice osvedčených rastlín, ktorých účinné zložky prispievajú k pohybovému komfortu. Dokážu zmierniť nepríjemné prejavy, ktoré prináša postupné starnutie, ale aj prekonané úrazy či neprimeraná fyzická námaha pri športe. Nápoj je vhodný pre seniorov, ale i ľudí v produktívnom veku, ktorí sa trápia s nepríjemnými následkami nezdravej životosprávy (napr. „choroba kráľov“) alebo častej fyzickej námahy. Kontraindikácie: Nevhodné… Pokračovať v čítaní Amaro

Borievkový krém

Je ideálny ako pred športovými aktivitami, tak aj po nich. Je vhodný na masáže a starostlivosť o pokožku. Použitie: Podľa potreby naneste malé množstvo krému a jemne vmasírujte.

Kostihojový krém-gél

Príjemne osviežujúci, blahodarne pôsobiaci krémový gél s extraktmi z kostihoja lekárskeho a arniky horskej. Ideálny na zmiernenie akútnych stavov vyvolaných športovými aktivitami alebo fyzickým preťažením. Ľahká masáž s krémovým gélom s obsahom kostihoja stimuluje mikrocirkuláciu pokožky, uvoľňuje a upokojuje unavené svalstvo. Tkanivo pokožky sa posilní a ošetrí. Použitie: Krém-gél naneste na postihnuté miesta a jemne… Pokračovať v čítaní Kostihojový krém-gél

Arnikový krém-gél

Krémový gél s arnikou, harpagofytom a výťažkom z kadidlovníka prináša úľavu po námahe, pôsobí blahodarne pri masážach u ľudí s nadmernou svalovou a kĺbovou záťažou. Bylinné extrakty regenerujú, uvoľňujú a podporujú prekrvenie pokožky. Výborný na masáže na podporu pohyblivosti. Použitie: Podľa potreby naneste krém niekoľkokrát denne na požadované miesta a jemne ho vmasírujte.

Os Art Ten

Kombinácia obsiahnutých látok prispieva k udržaniu zdravých kostí a kĺbov. Odporúčané dávkovanie: 3 kapsuly denne.

ArtiFit

Výživový doplnok na chrupavky a kosti, ktorý je tiež významným zdrojom chrómu, mangánu a medi. Prispieva k normálnej tvorbe spojivového tkaniva a na udržanie zdravých kostí, kĺbov a šliach. Odporúčané dávkovanie: 1x denne rozpustite 5 g (cca 2 vrchovaté čajové lyžičky) v 200 ml vody alebo pripravte v šejkri.

ArtiFit Caps Plus

Je tiež významným zdrojom chrómu, mangánu a medi. Mangán i meď majú pozitívny vplyv na spojivové tkanivá a prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Odporúčané dávkovanie: 2 kapsuly denne zapite vodou, užívajte pred jedlom.