Pomarančový olej

Jednozložkový éterický olej z pomaranča na povzbudenie a navodenie pohody. Použitie: Aromalampa/difuzér: pridajte 2 kvapky oleja do teplej vody alebo do difuzéru. Kúpeľ: pridať 5 – 10 kvapiek do kúpeľa. Je vhodné použiť emulgátor, aby sa olej vo vode lepšie rozptýlil, stačí troška mlieka, smotany či medu. Masáž: masáž s prídavkom 10 – 15 kvapiek oleja má uvoľňujúci účinok.

Rozchodnica komplex

Výživový doplnok s extraktom z koreňa rozchodnice ružovej a vitamínom C. Rozchodnica ružová je adaptogénna bylina, ktorá podporuje duševnú a fyzickú výkonnosť pri dlhodobej záťaži. Spolu s vitamínom C znižuje mieru únavy a vyčerpania, pôsobí aj ako antioxidant. Odporúčané dávkovanie: 1 kapsulu ráno pred jedlom zapite vodou.

Harmony komplex

Výživový doplnok s vitamínmi skupiny B, horčíkom, L-tryptofánom a rastlinnými extraktmi na upokojenie, uvoľnenie a harmóniu. Kapsuly sú vhodné pre ženy v menopauze, pri fyzickej a psychickej záťaži, výkyvoch nálad a na podporu spánku. Odporúčané dávkovanie: 3 kapsuly denne, 60 kapsúl = 20 dní. Upozornenie: V prípade zdravotných problémov konzultujte užívanie prípravku s lekárom.

Levanduľový olej

Použitie: Aromalampa/difuzér: pridajte 2 kvapky oleja do teplej vody alebo do difuzéru. Kúpeľ: pridaním 5 – 10 kvapiek do kúpeľa vykúzli príjemnú vôňu a atmosféru. Je vhodné použit emulgátor, aby sa olej vo vode lepšie rozptýlil, stačí trocha mlieka, smotany či medu. Masáž: masáž s prídavkom 10 – 15 kvapiek oleja má uvoľňujúci účinok.

Anti-Stress Activator

Použitie: Aromalampa/difuzér: pridajte 2 kvapky oleja do teplej vody alebo do difuzéru. Kúpeľ: pridajte 5 – 10 kvapiek do kúpeľa, je vhodné použiť emulgátor, aby sa olej vo vode lepšie rozptýlil, stačí trocha mlieka, smotany či medu. Masáž: masáž s pridaním 10 – 15 kvapiek oleja má uvoľňujúce účinky.

Tea-Sana Relax

Ideálny nápoj pred spaním. Medovka, valeriána, chmeľ a rumanček prispievajú k relaxácii a kvalitnému spánku. Odporúčané denné dávkovanie: rozpustite 2 čajové lyžičky prášku (približne 8 g) v 200 ml horúcej alebo studenej vode a dobre premiešajte. Vypite pred spaním.

Gardénia Roll-On

Starostlivo vybrané éterické oleje z gardénie, jazmínu a pomaranča uvoľnia telo i myseľ a pripravia vás na spánok. Ovocné i drevité zložky upokoja emócie. Jedná sa o ideálny produkt na dosiahnutie vnútornej rovnováhy a radosti zo života prírodnou cestou. Vďaka praktickému guľôčkovému aplikátoru je možné Gardéniu Roll-On ľahko použiť. Vhodné na: uvoľnenie pred večernou relaxáciou… Pokračovať v čítaní Gardénia Roll-On