Luteín komplex

Zinok prispieva k udržaniu dobrého zraku a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Luteín je farbivo obsiahnuté v časti očnej sietnice (makule). Kapsuly odporúčame užívať pri strate ostrosti zraku, pri šeroslepote, pre pracujúcich na počítačoch, vodičov z povolania a pri práci v noci alebo pri umelom osvetlení. Odporúčané dávkovanie: 1 kapsulu 1x denne zapite vodou.

Ústny sprej

Ústny sprej s ľanovým semienkom zvlhčuje a ošetruje zuby a ústnu dutinu v priebehu celého dňa. Chráni pred zápachom z úst, rýchlo a na dlhú dobu zvlhčí ústa, predchádza demineralizácii zubov. Bez cukru, bez alkoholu. Obsahuje fluorid sodný (102 ppm fluoridu). Použitie: Podľa potreby streknite 1 – 2 dávky do ústnej dutiny.

Ústna bylinná voda

Bylinná ústna voda s extraktom z medovky a žindavy pre príjemný pocit a dlhotrvajúci svieži dych. Udržuje prirodzenú rovnováhu ústnej flóry a ošetruje ústnu dutinu. Vyvážená hodnota pH podporuje neutralizáciu kyselín, ktoré nepriaznivo vplývajú na zubnú sklovinu. Obmedzuje tvorbu zubného povlaku (profylaxia). Použitie: Niekoľkokrát denne zrieďte 7 – 10 kvapiek v malom množstve vody a… Pokračovať v čítaní Ústna bylinná voda