Jarné novinky v sortimente JUST

V marci prichádza nie len jar, ale aj ďalšie novinky v našej ponuke!

Balance & Joy 10 ml
Zmes éterických olejov na rovnováhu a radosť vo forme praktického roll-onu rozšíri našu ponuku v kategórii Pamäť a koncentrácia. Éterické oleje majú v histórii švajčiarskeho JUSTu svoje pevné miesto, takže sa určite zoznámte s touto dômyselnou kompozíciou éterických olejov a ošetrujúcich rastlinných olejov (viac tu), ktorých vôňa podporí schopnosť koncentrácie a navodí pocity harmónie a pohody.

Čistiace pleťové tonikum
Tonikum pre starostlivosť o mastnú, problematickú či zmiešanú pleť rozšíri našu ponuku v kategórii Starostlivosť o pleť. Obsiahnuté účinné zložky hĺbkovo dočisťujú, osviežujú a celkovo tonizujú pokožku. Podrobnosti o tejto novinke vrátane tipu, ako sa tonikum používa, nájdete priamo na jeho produktovej stránke.

Sensitive Pure 2 v 1
Čistiaci krém a maska ​​zároveň – to je ďalší prírastok v kategórii Starostlivosť o pleť. Sensitive Pure 2 v 1 jemne čistí pleť, zanecháva ju hebkú a sviežu. Krémové zloženie je ideálne na citlivú či problematickú pleť. Dômyselné zloženie umožňuje používanie na každodenné jemné čistenie, rovnako aj v podobe intenzívnej čistiacej masky. Podrobnosti si môžete prečítať priamo na príslušnej stránke.

Veríme, že jarné novinky JUST prispejú k pohode, spokojnosti i kráse mnohých z vás.

Všetky tri novinky sú v bežnom predaji od 11. marca 2022. Podrobnosti a ďalšie praktické tipy pre vás má váš odborný poradca.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *