Korenie Nahrin: inovácie a novinka

V spolupráci s našim švajčiarskym partnerom Nahrin vám prinášame inovácie a novinky v sortimente korenín.

Novinka
Milovníkov zeleniny a šalátov určite poteší novinka Salat-Mix Finessa 280 g, sypká zmes určená na jednoduchú prípravu lahodného dresingu. Má vyváženú sladkastú chuť, ktorá je doplnená o charakteristické tóny cesnaku a horčice. Na základnú prípravu dresingu stačí mať ocot a olej. Podľa chuti môžete použiť i smotanu, jogurt, majonézu, horčicu alebo citrónovú šťavu.

Salat-Mix Finessa (kat. číslo 5431) je v bežnom predaji od 27. mája 2022.

Inovované receptúry
Dvojica obľúbených koreniacich zmesí po novom už neobsahuje glutaman, ale všetko ostatné a skvele ostáva. Inovované Korenie na mäso 280 g originálnym spôsobom spája jemné korenie a bylinky. Výsledná kompozícia dodáva skvelú chuť grilovanému mäsu, steakom, kotletám, mletému mäsu či gulášom. Inovované Korenie na hydinu 300 g, ktorého základom je paprika, dodá pokrmom okrem výbornej chuti tiež krásnu farbu. Výborne sa hodí predovšetkým k bielemu mäsu, či už tomu grilovanému alebo pripravenému v rúre.

Obe tieto korenia sú v bežnom predaji od 27. mája 2022:

Korenie na mäso 280 g – kat. číslo 6010
Korenie na hydinu 300 g – kat. číslo 6009

Mimoriadna ponuka
Okrem dvoch koreniacich zmesí v stálej ponuke prinesieme aj inovovanú receptúru Korenia pikantného Pfeffer, ktoré poznáte z Mimoriadnej ponuky. Oceníte ho v teplej kuchyni, ale i na prípravu studených jedál, ako sú napr. Uhorkové a paradajkové šaláty či domáca tatarská omáčka. Aj toto korenie bude po novom bez obsahu glutamanu.

Inovované Korenie pikantné Pfeffer 300 g (kat. číslo 6011) plánujeme zaradiť do augustovej Mimoriadnej ponuky.

Podrobnosti pre vás budú mať vaši odborní poradcovia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *