Jesenné novinky a inovácie Nahrin

Jesenné novinky Nahrin v našom sortimente

Ananás-Maté Slim komplex 

Slovu „slim“ rozumejú i ľudia, ktorí si svojou angličtinou nie sú úplne istí. Toto slovo naznačuje, že produkt nájdete v katalógovej kategórii Štíhla línia. Ananás-Maté Slim komplex je výživový doplnok vo forme instantného nápoja obsahujúceho zložky, ktoré vás dokážu podporiť pri zmene životného štýlu, jedálnička i konfekčnej veľkosti. Základom sú účinné zložky obsiahnuté v ingredienciách, ktoré dali tomuto nápoju meno, a teda enzým bromelaín z ananásu a kofeín obsiahnutý v extrakte z maté. 

S podrobnosťami o tejto novinke vás zoznámi váš odborný poradca. Nápoj Ananás-Maté Slim komplex je v bežnom predaji od piatku 20. októbra 2023 pod kódom 6088 za cenu 35 €. V jednom balení nájdete 22 vreciek po 2 g. 

 

Nápojové koncentráty Narosan® 

Aj keď sme z Narosanov už dlhé roky nadšení, náš švajčiarsky partner svoje produkty neustále vyvíja ďalej. A preto vám môžeme predstaviť inovovaný rad nápojových koncentrátov Narosan. Štvorica inovovaných produktov po novom obsahuje minimálne 70 % ovocných štiav, ich chuť a vôňa sú navyše podporené použitím prírodných aróm. Všade, kde to bolo možné, Nahrin použil prírodné varianty zložiek, ako je napríklad vitamín E. S výnimkou Narosanu pomarančového sú naviac všetky Narosany novo už aj bezlepkové. A ubudlo i cukru vďaka použitiu nekalorického sladidla sukralózy. Inovované Narosany poznáte na prvý pohľad. Nové etikety nesú motív vlny, ktorý odkazuje na tekutú formu týchto výživových doplnkov. Eleganciu tradičných sklenených fľašiek s charakteristickými hranami dopĺňajú nové čierne viečka. Názov nápojov Narosan dostal na nových etiketách viac priestoru a tiež k nemu pribudol symbol ochrannej známky. Vďaka tejto registrácii môže byť na trhu Narosan jedine z dielne Nahrinu. 

 

Na našom trhu sú aktuálne v bežnom predaji už všetky inovované Narosany:

Narosan rakytník sme zaviedli do predaja v máji 2022 a jeho receptúra už vtedy naplňovala podstatu tohtoročných inovácii celého produktového radu. Preto sa jeho zloženie nemení. Ale i tento Narosan sa dočká časom nového obalu.  

 

Ohľadom noviniek i inovácií sa môžete informovať u svojich odborných poradcov.