Vianočná minikolekcia

Ste skvelí! ĎAKUJEME, Vianočná minikolekcia je vypredaná. V prípade, že máte naďalej chuť pomáhať, môžete prispieť aj ľubovoľným príspevkom priamo na účet Nadácie JUST SLOVENSKO.

I tento rok sme pre vás pripravili v spolupráci s našou nadáciou minikolekciu, z ktorej nemajú radosť len obdarovaní. Vďaka príspevku, ktorý je jej súčasťou, obdarujete zároveň i tých, ktorí to najviac potrebujú.

V tejto minikolekcii nájdete vzorky produktov, s ktorými hravo zvládnete zimné obdobie: Eukasol, ktorý prevonia miestnosť, hrejivý Borievkový krém a uvoľňujúci Tymianový krém. Hovädzí bujón Intenso & Puro zasýti i zahreje. Všetky tieto vzorky nájdete zabalené v plechovke so zimnými motívmi, ktorá sa neskôr môže hodiť napríklad na perníčky či iné sladké dobroty. Vianočnú atmosféru si môžete vychutnať napríklad i so šálkou teplého kakaa alebo Pomarančového punču v cestovnom keramickom hrnčeku, ktorý je v kolekcii ako darček.

Vianočnú minikolekciu budú tvoriť:

 

Celková cena kolekcie vrátane nadačného príspevku je 15 €, z toho 9 € je cena minikolekcie a 6 € je príspevok Nadácii JUST SLOVENSKO. Vianočná minikolekcia bude v predaji pod kódom 7302 od stredy 15. novembra 2023 do vypredania zásob.