Tea Tree set

Produkty JUST s obsahom éterických olejov z tea tree, manuky, rosaliny a rumančeka sú prvou pomocou pre všetkých, ktorých trápia problémy s pokožkou. Či už hľadáte podpornú starostlivosť pri liečbe kožných ochorení alebo sa vaša pokožka rýchlo podráždi a začervená, táto dvojica produktov je tu pre vás.

Tea Tree krém s manukou a rosalinou prináša podráždenej a nečistej pokožke úľavu, stará sa o ňu a upokojuje ju. Krém je vhodný na každodennú starostlivosť. Tea Tree olej s manukou a rosalinou je naopak koncentrovaná zmes éterických olejov. Používa sa lokálne, zväčša v zriedenej forme – dobre poslúži ako repelent či pleťová voda, ale môžete ho pridať i do kúpeľa. Kombinácia týchto éterických olejov tiež potrápi prípadných hmyzích nepriateľov, ktorí sa rozhodnú dopraviť sa k vám domov na hlavách školopovinných detí.

Tea Tree set obsahuje:

 

Tea Tree set je v bežnom predaji od 5. októbra 2023 pod katalógovým číslom 7305 za cenu 72 €. Neváhajte sa obrátiť na svojho poradcu, u ktorého si môžete set objednať a dozvedieť sa viac o použití produktov a ich účinkoch.