Krásna jar s novým radom Vital JUST

Objavte pleťové produkty s novým zložením, vysokým obsahom inovatívnych účinných zložiek, príjemnou decentnou vôňou a navyše v atraktívnych obaloch. Švajčiarsky výrobca JUST sa inšpiroval záujmom zákazníkov a predovšetkým zákazníčok, vývoj svojej pleťovej kozmetiky Vital JUST tiež podložil najnovšími vedeckými poznatkami na poli kozmetiky a dermatológie.

Základ celého radu tvoria plesnivec a alpská ruža. Extrakt pochádza z plesnivca pestovaného v ekologickým spôsobom vo švajčiarskej oblasti Valais a obsahuje antioxidačné látky spomaľujúce proces stárnutia pokožky. Kvetinová voda z alpskej ruže má vitalizujúce a hydratačné účinky. Vybrané produkty budú mať i niečo navyše – Deep Action komplex podporujúci vstrebávanie účinných látok charakteristických pre konkrétne produkty.

V našej stálej katalógovej ponuke, v kategórii Starostlivosť o pleť, nájdete tieto produkty:

VJ Odličovač
VJ Čistiaci krém
VJ Tonic
VJ Hydrogél
VJ Denný krém
VJ Nočný krém 
VJ 24h krém
VJ sérum 
VJ Krém na okolie očí

VJ CC krém si ako jediný zachováva pôvodné zloženie, je jednoducho dokonalý. V priebehu roku 2024 získa nový obal.

Pridávame pár noviniek, ktoré sú zaradené do Mimoriadnej ponuky:
VJ Maska
VJ Čistiaci gél

Aj produkt VJ Peeling patrí do Mimoriadnej ponuky a má nové zloženie. Z technických dôvodov však zatiaľ nie je na našom trhu dostupný. Podrobnosti vám poskytne váš odborný poradca.

Nové produkty pleťového kozmetického radu Vital JUST sú v ponuke od 8. marca 2024. Váš odborný poradca vám ochotne poradí s výberom produktov a poskytne viac podrobností.