Príjemný a v novom šate – redizajn webu spoločnosti JUST SLOVENSKO

Nejde o žiadne prevratné zmeny, ale to ste si už asi všimli. Logá JUST aNahrin, samozrejme, ostávajú, veď ide o dve švajčiarske značky, ktoré s hrdosťou zastupujeme na našom trhu už vyše 30 rokov. Mali sme však potrebu ich spojiť, keďže reprezentujú logo našej spoločnosti, a to JUST SLOVENSKO a, samozrejme, aj susednej českej spoločnosti JUST CS. Zobrazením v prelínajúcich sa oválov ich spájame a zároveň zachovávame ich jedinečnosť a identitu ponechaním ich firemných farieb. 

Ďalšou zmenou, ktorá sa vám dúfame bude páčiť, je zmena farebnosti. Jemné béžové pozadie farebne ladí s množstvom fariem a je veľmi decentné. Tmavo-hnedé titulky predstavujú príjemný kontrast zemitých farieb, a kde-tu žltý detail vzbudí pozornosť tam, kde je treba. Obrysy bylín a kvetín na pozadí vybraných sekcií odkazujú na rastlinné bohatstvo, ktoré tvorí základ produktov JUST a Nahrin. Posunom farebnosti sme sa rozhodli vystihnúť to, čo predstavujú naše produkty, ale i naša spoločnosť spolu s našimi poradcami. Prírodné farby pôsobia prirodzene a podtrhujú dôveru, zatiaľ čo ostatným farbám sme dali pastelové tóny, aby pôsobili jemnejšie, skoro tak jemne, ako sa rodičia starajú o svojich potomkov s pomocou produktov JUST a Nahrin, a ako sa starajú naši poradcovia o niekoľko generácií svojich zákazníkov.   

Spoločnosť JUST SLOVENSKO tvoria zamestnanci a odborní poradcovia. Sme ľudia ako vy, riešime úplne rovnaké problémy s boľavými kolenami a chrbtom, detské soplíky alebo napríklad zvýšený cholesterol. Rozumieme každodenným problémov našich zákazníkov i poradcov. Nielen že sa vieme vcítiť, ale hlavne to riešime tiež. Skrátka vieme o čo ide a sme v tom spolu. Všetko ide lepšie, keď sa môžeme navyše spoľahnúť na produkty JUST a Nahrin, ktoré sa stali súčasťou našich každodenných životov. Veríme, že sa nám podarilo novou farebnosťou webu vystihnúť základy, na ktorých stojí účinnosť našich produktov. A že sme prepojením značiek v našom novom logu vystihli sunáležitosť všetkých v rodine JUSTu.