Vykročte v pohode

Aj vy ste si v novom roku predsavzali sa viac hýbať? Potom vás určite poteší naša ďalšia kolekcia, ktorú pripravujeme na marec.

O pozitívnych účinkoch pravidelného pohybu na naše zdravie nie je pochýb. Aby ste z pohybu mali čo najviac radosti a úžitku, pripravujeme pre vás túto kolekciu. Tá vhodne kombinuje produkty z katalógových kategórií V kondícii a Pohybový aparát.

Môžete sa tešiť na Borievkový krémArnikový krém-gél a Kostihojový krém-gél v menších 30 ml baleniach, vďaka ktorým budete môcť krémy nie len vyskúšať, ale ich mať vždy so sebou. Oceníte ich pred ale i po fyzickej aktivite. Olej z 31 liečivých rastlín 10 ml bude v tejto kolekcii tiež v cestovnom balení, bude sa hodiť na masáž namáhaných svalov. A nápoj Iso-Tea Lemon vo vreckách po 55 g (4 + 2 vrecká zdarma) bude skvelý na doplnenie potrebných vitamínov a minerálnych látok. Ako darček bude v kolekcii praktický športový vak, do ktorého zbalíte všetky produkty z tejto kolekcie a určite i niečo navyše.

Kolekcia s kódom 7315 a cenou 68,50 € sa dostane do predaja v utorok 5. marca 2024. Na svojho odborného poradcu sa môžete obrátiť už teraz.